RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

YouTube’da yeni şok: Bir artışım daha geliyor!

17.03.2023
7

YouTube TV için yeni bir yükseltme ayarlarım. Televizyon kanallarına ve spor karşılaşmalarına yer veren yayın platformunun fiyatı değişti.

YouTube’da yeni şok: Bir artışım daha geliyor!
Rate this post

Google’ın sahibi olduğu yayın hizmeti YouTube TV , abonelerine yeni bir fiyat artışı uygulayacağını duyurdu. YouTube üzerinden televizyon kanallarını ve birden fazla yuvayı barındıran platform, dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanan bir platform. Pekala YouTube TV için yeni fiyat ne olacak?

YouTube TV yeni fiyatı 73 dolar oldu

ABD’de bulunan yayın hizmeti YouTube TV, fiyat güncellemesine gidiyor. Google’ın anlatımına tanık olmak, yeni aboneler için 8 görevli bir kostüm performansı. aylik aylik 73 dolar yükseldi. Mevcut aboneler ise 18 Nisan’a kadar fiyat artışı yaşamayacak.

Google, YouTube TV’deki içeriklerin lisans mutabakatlarının yapıldığını ve götürüldüklerinin telif haklarının yenilendiğini söyledi. Artan maliyeti yansıtmak zorunda olduklarını söyleyen şirket, karmaşık biçimde 4K Plus paketini ucuzlattı. Bu giriş aylık 20 dolardan 10 düşecek.

YouTube TV, aylık 15 dolar artırım aldığı 2020 yılında bu yana birinci defa zamlandı. Google’ın anlatımına bu diziye, hizmete yönelik yeni kanallar ve yönetmeye sahip. Fiyat artışına dayalı YouTube TV, yıllık fiyat ödemeden 100’den fazla kanal sunmaya devam ediyor.

2021’de PlayStation 5’te kullanıma açılan ve uzun bir süre boyunca Xbox konsollarında mevcut olan YouTube TV, pek çok kişi hedefinde yer alıyor. Aboneler ayrıyeten sınırsız DVR depolama alanı ve birebir ve üç adede kadar yayını kaydedebiliyor.

Buna ek olarak geçen aylarda YouTube Premium’a yükselme geldi. Buna göre 9,99 TL olan Öğrenci Premium ücreti 19,49 liraya çıktı. Ayrıyeten 16,99 TL olan Ferdî Premium üyelik fiyatını 29,99 liraya yükseltti.

Peki siz bu mevzu ne zaman hakkında? Görüşlerinizi Yorumlarınızın altından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Shiftdelete

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link