RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

Ukrayna büyükelçiliklerine içinde hayvan gözü olan paketler gönderildi

03.12.2022
32

Ukrayna’nın Avrupa okulundaki büyükelçilik binalarından bazılarına içlerinde hayvan gözlerinin bulunduğu paketlerin iletildiği belirtildi.

Ukrayna büyükelçiliklerine içinde hayvan gözü olan paketler gönderildi
Rate this post

Ukrayna’nın Avrupa’da bulunan büyükelçiliklerine içlerinde hayvan gözlerinde bulunan ve kana bulanmış gibi görünen paketlerin gönderildiği sözlendi.

Ukrayna Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Oleg Nikolenko, Facebook’ta yaptığı paylaşımda paketlerin Kiev’in Macaristan, Hollanda, Polonya, Hırvatistan ve İtalya’daki büyükelçiliklerine, Napoli ve Krakow’daki başkonsolosluklara ve Brno’daki konsolosluklara gönderildiğini yazdı.

Nikolenko, “Paketlerin üzerinde kırmızı bir sıvı vardı ve makûs kokularıdu. Paketler üzerinde incelemelerimiz devam ediyor” ifadesini kullandı. Bu paketlerin benzerleri Ukrayna’nın Napoli (İtalya), Krakov (Polonya) ve Brno’daki (Çek Cumhuriyeti) başkonsolosluklarına da gönderildi.

İSPANYA’YA BOMBALI ZARF GÖNDERİLMİŞTİ

İspanya’da da geçmiş günlerde farklı adreslere içinde küçük patlayıcı olmayan zarflar gönderilmişti. Konut Bakanlığı, Başbakan Pedro Sanchez’in ofisinin de 24 Kasım’da misal bir mektup aldığını duyurmuştu. Ukrayna’nın Madrid Büyükelçiliği’ne dün gelen zarfın açılışından sonra meydana gelen patlamada Büyükelçilik vazifelisi bir kişi hafif yaralanmıştı. Zarfta gönderenin muhakkak olmayacağı, Ukrayna Büyükelçisi Serhii Pohoreltsev’e hitaben yollandığı açıklanmıştı. Pohoreltsev, İspanyol basınına çıkacağını, Rusya’yı kastederek “Saldırgan saldırısıki terörist metotlarını elde etmek için her türlü acil duruma hazırız” demişti. (DIŞ HABERLER)

Gazete Duvar

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link