RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

Twitter, Yer İşaretlerine Ekleme Sayısını Göstermeye Başladı

18.03.2023
9

Twitter’ın iOS sürümüne yeni bir özellik eklendi. Bu özellik, bir paylaşımın kaç kullanıcı tarafından “Yer İşaretleri”ne eklendiğini gösteriyor. Android ve web sürümleri kullanıcıları, bu özelliği şimdi göremiyorlar.

Twitter, Yer İşaretlerine Ekleme Sayısını Göstermeye Başladı
Rate this post

Dünyanın en sevilen mikroblog platformu heyecan , bundan kısa bir mühlet önceki bir aktarımdan kaç kişi tarafından görüntülendiği her yerde sona ermedi. Şimdiyse Twitter, buna misal bir adım daha attı. Uygulamanın iOS sürümünü kullananlar, bir paylaşımın kaç kişi tarafından ” Yer İşaretleri“ne ekleniyor görüntüleyebiliyorlar.

Twitter, kısa bir mühlet önceye kadar paylaşımların kaç kişi tarafından retweetlendiği yahut beğenildiğini gösteriyordu. Ardından ise tweetlerin kaç kişi tarafından. görüntülendiği de gösterilmeye başlandı. Yer askerleri, Twitter’ın gizli verileri en yeni istatistik oldu.

Android ve web sürümü devre dışı kalabilir

Twitter’ın resmi yardım sayfasında bilgi deposu beklentisi, yeni özellik için yükseklik planlarından uyarıldığını. Bu açıklama, özelliğin yakın bir sürümü Android ve hatta web sürümünün gelebileceği manasına geliyor. Lakin bunun ne vakit gerçekleşeceği görüntüler.

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk, Yer İşaretleri özelliği seviyor . Özellik hakkında çok sayıda paylaşım yapan milyarder iş beşerinin en çarpıcı anlatımı, Yer İşaretleri için yaptığı bir niteleme. Musk’a kaçış bu özellik, Twitter’daki ” sessiz beğeni“ler manasına geliyor…

Webtekno

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link