RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

iPhone 15 Pro Max, En İnce Çerçeveli Telefon Olabilir

18.03.2023
8

Ünlü analist Ice Universe’in tezlerine iPhone 15 Pro Max, dünyanın en ince ekranlı telefon olarak liste başı.

iPhone 15 Pro Max, En İnce Çerçeveli Telefon Olabilir
Rate this post

Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone 15 ailesi hakkında yayılmaya devam ediyor. iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde ses ve güç durumlarının zirvesi ve “Pro” olmayan modellerin bazı özelliklerden yoksun bırakılacaktırda çıkan son savlar ortasında yer alıyor.

Bugün ortaya çıkan bir tartışmaya göreyse iPhone 15 Pro Max, bugüne kadar kadarki en ince ekran çerçevesine sahip olacak . Argümanların kaynağıysa ünlü analist Ice Universe’den başka değil.

neredeyse tam ekran olacak

Ice Universe’in Twitter hesabından yürüttüğü deneyimler iPhone 15 bilgisayarın bir önceki neslinin çökmesi da olsa daha ince bir çerçeveye sahip olacak. iPhone 15 15 Pro modellerinde bu değişkenler güç olsa da asıl fark iPhone 15 Pro Max modelinde olacak. Tezlere danışmanlar çerçeve 2.17 mm’den 1.55mm’ye düşürülecek . Bu da birinci bakış açısı ön yüzünün neredeyse tamamın ekran gibi sahiplerine yol açabilir.

Ice Universe ayrıyeten iPhone 15 Pro Max modeli kamera çıkışı, kalınlık, uzunluk ve genişlik gibi ölçülerde birkaç mm inceleyeceğini belirtiyor . Ünlü analistin Apple’ın bir sonraki savına, bu yayından Type-C’ye geçiş yapabilir . Bunun nedeniyse birkaç yılda bir telefon görüşmesi yapan kullanıcılar da 2025’e kadar Type-C girişli iPhone’lara ulaşmayı başarıyor.

Tabii ki bu tezlerin hakikat olup olmadığını öğrenmek için Haziranı izleyen Apple aktifliğine kadar beklememiz gerekenler.

Webtekno

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link