RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

Detaylı Atlas Fallen Oynanış Videosu Yayınlandı

19.03.2023
9

Daha fazla oynanış görmek isteyenlere…

Detaylı Atlas Fallen Oynanış Videosu Yayınlandı
Rate this post

Geçen gün yayınlanan yeni Atlas Fallen fragmanı ile oynanış bölümlerina kısa bakışlar atmış ve genel olarak mekanikler hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Artık de Focus Entertainment ve Deck13 tarafından detaylı Atlas Fallen oynanış videosuyayınlar.

Detaylı Atlas Fallen Oynanış Videosu

Dokuz buçuk dakikaya yakın uzunluklarda olan görüntü, oynanışın nasıl çalıştırıldığından karakter özelleştirmesine kadar yeni oyun hakkında pek çok detay barındırıyor. Ayrıyeten kum tedavisinin nasıl çalıştırılmasına de ayrıyeten değinilmiş.

Deck13 tarafından oynanışın temelleri, kuşlar Sand Wrait’lere karşı savunabilmek için kum büyüsünün ve gizemli güce sahip olduğu söyleniyor. Çok farklı yapılar ve biçimlerdeki düşmanlarımızı kaldırma, çatışma tarzımız ile uyumlu çok yeteneklerimiz çeşitli olacakmış. Örneğin bunlardan bir tane, gelen atakların tarafını saptırmak ve karşı taarruz yaparak düşmanlarımızı süreksiz olarak dondurmak için kullanacağımız kum kalkanıymış. Daha büyük düşmanların, daha fazla ödül kazandıracağı da söyleniyor.

Momentum da çatışmalarda değerli rol oynuyormuş ve düşmanlara ne kadar çok tesirli akın ediyormuş, güç de o kadar fazla doluyormuş. Tam dolum sonrasında da, hem özel taarruzlar yapabileceklerimiz hem de karakterimizin sınırlarını güçlendirecekmiş.

Yaratıcı direktör Jan Klose, The Surge 2 ile edindikleri deneyimleri tamamen ve farklı tarafta kullanmaya çalıştıklarını söylüyor. Bir takım eşyalarını müdafaayı, hızlı tempoyu muhafazayı, arttırmayı ve güzelleştirmeyi sunmuş. Atlas Fallen oyununun dünyasını da buna bağlı olarak yaratmışlar. Ne var ki yalnızca çatışma değil, çokça da ölümlerimiz bir dünya bizi bekliyormuş.

PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilmekte olan Atlas Fallen, 16 Mayıs 2023satışa çıkarma.

Turuncu Levye

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link