RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

Borsa İstanbul’da yılda birinci gongu Oncosem için çalmak

04.01.2023
158

Kemoterapi ilaç hazırlama sistemleri üreticisi Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin halka arzı hasebiyle Borsa İstanbul’da (BİST) gong merasimi düzenlendi. BİST Genel Müdürü Korkmaz Ergün halka arzla ilgili, “Yurt içi ve yurt dışı…

Borsa İstanbul’da yılda birinci gongu Oncosem için çalmak
Rate this post

Borsa İstanbul’da (BİST) gong, bu kere Oncosem için çalınır. Bilgi Yatırım yoluyla halka arzı genişleyen muvaffakiyetle zengin şirket, halka arz büyüklüğü 104 milyon 125 bin TL, halka dağılım oranı ise yüzde 24,95 olarak gerçekleşti. Borsa İstanbul’da düzenlenen Gong Töreni’ne Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Oncosem İdare Heyeti Lideri Erol Çelik, İnfo Yatırım Genel Müdürü Tarkan Akgül katıldı.

Bu talep sermaye piyasalarına itmadın kitabı

Törende bir konuşma yapan Borsa İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Korkmaz Ergun, “Oncosem, halka arzda gelen yüksek taleple ve 104 milyon TL meblada halka arz geliriyle başarılı bir halka arz gerçekleştirmiştir. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Oncosem’in halka arzında yurt içi ve yurt dışı kurumsal hizmetlerden gelen yüksek talep, hem Oncosem’e hem de sermaye piyasalarımıza olanını göstermemektedir Ben bu inancın 2023 yılındaki halka arzlarda da devam edeceğini düşünüyorum. tüm işletmecilerimize, borsamıza, sermaye piyasamıza ve işletmeenin güzelleştirilmesi.”

Hedef dünyanın sayılı yöneticilerinden biri olmak

Oncosem’in 26 yıllık geçmişine çok değerli muvaffakiyetler sığdırdığını, bugün ise bu muvaffakiyetlerini halka arzla taçlandırdıklarını söyleyen Oncosem İdare Şurası Lideri Erol Çelik, “Şu anda bize güvenenlerden gelenlerden açılış gücüyle Borsa İstanbul’dayız. Maksadımız halka arzdan elde ettiğimiz gelirle yeni yatırımlara imza atmak ve Oncosem’i kendi alanında yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın sayılı örgütü içinde yer almak elde etmek” dedi.

Bloomberg HT

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link