RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

‘2023’te dört yeni SuperApp uygulaması hayata geçirilecek’

12.01.2023
25

‘2023’te dört yeni SuperApp uygulaması hayata geçirilecek’

‘2023’te dört yeni SuperApp uygulaması hayata geçirilecek’
Rate this post

Almanya merkezli bilgi güvenlik şirketi KOBIL’in Kurucusu ve CEO’su İsmet Koyun, SuperApp (Süpeer Uygulama) konusundaki deneyim ve teknolojilerini 2023 yılında farklı ülkelerde de kullanıma sunacaklarını söyledi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi için geliştirdikleri İstanbul Senin uygulamasıyla 2 milyon şahsa ulaştıklarına garantili Koyun, 2023 yılının birinci çeyreğinde Afrika, Avrupa ve Türkiye’de toplam 4 SuperApp projesini hayata geçireceklerini tabir etti. Koyun, şu bilgileri verdi: “Türkiye’de hayata geçmişte KOBIL İnançlı SuperApp binası Avrupa’da bir kentte yapmak üzere devam ediyor. Bunun yanı sıra tekrar 2023’ün birinci sınıfları Türkiye’de değerli bir banka ile KOBIL İnançlı SuperApp yöneticisini görmesin. Afrika’da bir banka ile anlaşmalarımızı tamamladık, maksadımız onu da 2023 yılının ikinci sezonunu taşıma hayata. Son olarak yeniden finans ve kent ortak projesi bir üstün uygulama da dünyada birinci olarak elde etmeyi sunmayı hedefliyoruz.”

‘5 binden fazla şirket ve 100 milyon kullanıcının güvenliği KOBIL’e emanet’

KOBIL’in, 2022 yıl sonu prestijiyle 5 binden fazla şirket ve 100 kişiden fazla kullananların sonundaki teknolojiler sağlayan vurgulayan Koyun, 2022’de tüm dünyada giderek yaygınlaşan SuperApp’lere de ağırlaştıklarını hatırlattı. Koyun, teknoloji eserleri üzerinde üretim yapan ve danışmanlık hizmeti veren bu alanda dünyanın önde gelen bölümlerinden Gartner’ın tertipli olarak kullandığı “Hype Cycle” araştırmasında, KOBIL’in inançlı SuperApp platformuyla listeye girişini belirtti. Koyun, “Geleceğe yönelik umut vaat eden teknolojilerin beş ana başlık çerçevesinde değerlendirildiği Gartner Hype Cycles’da KOBIL, ‘Örnek Teknoloji Sağlayıcı’ olarak tanımlandı. Hype Cycle’da KOBIL,ile birlikte Alipay, Grab, Ionic, LINE, Microsoft, PayPay, Paytm, Slack ve WeChat gibi dünya devi teknoloji şirketini yer alıyor” dedi.

‘SuperApp’ler rekabette fark yaratıyor’

KOBIL’in SuperApp konusundaki farklılığının bu araştırmayla bir defada daha vurgulandığını söyleyen Koyun, açıklamalarını sürdürdü: “SuperApp’ler kazanımlarına rekabetlerinde fark yaratan bir müşteri seyahati hayal etme imkanı sağlıyor. Fonksiyonelliği ve deneyimi tek bir uygulama içinde pek çok farklı sunabilmek misafir ziyaretinin yanında gerçek manada bir dijitalleşme muvaffakiyetini beraberinde getiriyor. inceleme, en hassas husus şahsî korumaların korunması. Münasebetiyle üstün kişiler güvenlik ögesi son derece değerli. İşte bu noktada bizim farkımız ortaya çıkıyor. Zira birden fazla uygulama inançlı ve kuralsız bir şekilde birleştiren KOBIL’in İnançlı SuperApp’i, kullanan pek çok şirket ve kamu kurumuna ekstra güvenlik sunarken gelir elde etme özelliklerini ve dijital iş süreçlerini hızlandırıyor. Şirketlerin artık ısmarlama bir SuperApp geliştirmek için vakit yahut efor harcamasına gerek yok. Gerçekleştireceğimiz iş birimleri muhafazası, gayeye yönelik SuperApp’lerini birkaç gün içinde başlatabiliyor ve işlerini tamamlamayı etkilemeden tek bir düğmeyle güncellemeler yapabiliyor.”

Bloomberg HT

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link