RadyoBALFM.COM – Blog Sayfasına Hoşgeldiniz

ЕА, Düşmanlarla İş Birliği Yapan Oyuncuları Banlayacak

28.11.2022
111

EA Games, son vakitlerde saklama oyunu kitabına giren oyuncular sistemden atmasına yardımcı olacak yapıların yapılarıyla ve bu sistemlerin …

ЕА, Düşmanlarla İş Birliği Yapan Oyuncuları Banlayacak
Rate this post

EA Games, son vakitlerde saklama oyunu kitabına giren oyuncular sistemden atmasına yardımcı olacak yapıların yapılarıyla ve bu sistemlerin patentlerini almasıyla ortaya çıkmasıyla ortaya çıkıyor.

Yine bu stil bir EA Games patenti haberiyle karşınızdayız. EA Games, bu sefer kullanma oyunlarda harcanması gerektiği halde Düşmanlarıyla iş birliği yapan oyuncuları yasaklayacakbir sistemin patentini aldı.

Çevrimiçi oyunlarda rakiplerle iş birliği yapanlar yasaklanacak

Bildiğiniz üzere çevrimiçi oyunlarda zorluklarla iş birliği yapmak, öteki oyuncular için pek çok kişiyi yönlendirme kuralları ters bir durumve oyuncular tarafından raporlanmadığı takdirde tespit edilmesi bir hayli güç.

EA Games’in patentini aldığı yeni sistem, oyuncuların oyun içi ve toplumsal bağlantılarını, oyun geçmişlerini ve oyun içinde neler depolayarak tehlil ederek bunları ele geçirecek ve kurallara alışılmamış bir iş birliğini anında tespit garantisi.Münasebetiyle ilgili defterlere da gerek kalmayacak.

Rakiplerle iş birliği yapma cezaları ise oyun içi satın almaların kısıtlanması ya da büsbütün çıkarma, maçlardan atılma, uzaklaştırma ve hatta yasaklanma olacak. Sistemin kullanılıp kullanılmayacağı şimdi kesin değil. Lakin sistem hayatımıza girerse, birinci önceki EA’in kendi FPS oyunlarında bulunacak.

Webtekno

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kaynak Gösterilmeden İzinsiz Yazılar Paylaşılmamaktadır.Telif Hakkı Olan Yazılar için İletişim Kurmanızı Rica Ederiz.

FORUM - ACİL BİLGİSAYARCI - SOHBET - K - Teknoloji - Footer Link - Footer Link